Detoxikácia pleti

08.12.2019

Stres, nedostatok spánku či nezdravá strava, to všetko pôsobí na vzhľad vašej pleti. Nezdravý životný štýl spôsobuje či už akné, unavenú, zašedlú alebo aj staršie vyzerajúcu pleť. V lete sa póry na pleti otvárajú, pleť sa nadychuje a je správny čas na detoxikáciu pokožky. Zbavte svoju pokožku škodlivín i toxínov a majte krásnu a rozžiarenú pleť. Táto detoxikácia pleti naozaj stojí za skúšku! 

Na vzhľad pokožky vplýva veľmi veľa faktorov, napríklad:

  • životospráva - cvičenie, strava, pitný režim
  • vplyvy okolia - prach, dym
  • stresové obdobia
  • hormonálne zmeny
  • nedostatok spánku

Predovšetkým po zime a jeseni je ideálne obdobie, aby ste poopravili všetky chybičky na pleti a dopriali si poriadnu detoxikáciu pleti. Pokožka je aj veľkým ukazovateľom vášho zdravia.

Objavte zážitok z masky pre žiarivo krásnu pleť! Hĺbkovo účinná, čistiaca, detoxikačná a penivá maska ​​na tvár. Nová maska ​​Aloe Vera Magic Bubble Mask ponúka hĺbkové čistenie so zážitkom. Ihneď po nanesení sa počas niekoľkých sekúnd premení na penu, ktorú tvorí tisíce nepatrných praskajúcich a šumiacich bubliniek. Tak zbavuje maska na tvár ​​pleť škodlivých látok z okolia i kožných šupín a zabraňuje usadzovaniu ďalších škodlivín.
Je to zábavné aj účinné! 

1. DETOX
Aloe Vera Magic Bubble Mask je detoxikačný produkt, ktorý z pleti odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty a zásobuje ju intenzívne hydratáciou. Vďaka svojmu lotosovému efektu ochraňuje pleť pred hromadením ďalších škodlivín - pre žiarivo krásnu a čistú pleť vďaka výťažkom zo zázvoru a Moringy.

2. HYDRATÁCIA
Aloe Vera dodá intenzívnu hydratáciu a podporí regeneráciu pokožky.

3. BUBBLE BOOSTER
Bubble Booster zvýši prísun kyslíka a vytvorí malé bublinky, ktoré posilnia detoxikačné a hydratačné pôsobenie. Vďaka tejto účinnej sile môžu byť nečistoty ľahšie odstránené a vlhkosť sa dostáva do väčšej hĺbky.