Pridaj sa k nám!

08.12.2019

Úspech a kvalita života s LR znamená nepoznaj žiadne hranice! Ako LR partner pracuješ kde, kedy a s kým chceš a nezáleží, či to máš ako hlavnú prácu alebo bokovku. S naším inovatívnym obchodným modelom vytvoríš bez rizík pasívny príjem a zlepšíš svoj životný štýl! Vyšší príjem, viac času a flexibility, lepšia bezpečnosť a zdravie, proste vyššia kvalita života - presne to znamená LR! 
Úspech nemá meno, pomenuj si ho sám! Za tvoj výkon ťa odmeníme exkluzívnymi udalosťami, výletmi po celom svete a naším jedinečným autokonceptom. Budeme stáť pri tebe a pomáhať ti stať sa úspešným LR partnerom. Sprav zo seba to najlepšie - veď ide o teba!
Úspech nie je čiernobiely, ale pestrý! V LR má každý možnosť spraviť zo svojho života úspešný príbeh - bez ohľadu na pohlavie, farbu pleti, vierovyznanie alebo pôvod. Tu to nestojí na tom, odkiaľ pochádzaš, ale na tom, kam chceš smerovať! 
Ide sa nahor, a to na plný plyn. Keďže ako LR partner musíš niekedy prejsť veľké vzdialenosti, dáme ti vlastné obchodné auto a namotivujeme ťa ísť za novými cieľmi. V závislosti od tvojej kvalifikácie na teba v LR čakajú autá značiek Mercedes, BMW, VW, Audi, ale aj Porsche za silne zvýhodnené lízingové sadzby.Okrem toho ťa podporíme aj s naším bonusom na auto v primeranej výške podľa toho, či dosiahneš kvalifikačných kritérií. 
Žiadne minimálne mesačné obraty, a teda žiaden časový tlak. Žiadna minimálna hodnota objednávky (okrem prvej objednávky), čiže žiadne riziko.Produkty LR nakupuješ online u nás a doručíme ti ich priamo. Žiadne zásoby na sklade a tým pádom žiadne dodatočné náklady. 
Ako LR partner stúpaš po kariérnom rebríčku. V LR je možné všetko: od druhého doplnkového príjmu až po plat top manažéra.Na seminároch a podujatiach ti ponúkneme optimálne ďalšie vzdelávanie. Vlastné auto, výplaty bonusov, cesty a podujatia čakajú na teba.